1991 yılında Ankara’da doğmuş, orta ve lise yıllarını Ankara’da tamamlamıştır. 2007-2011 yılları arasında Ankara Gazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde okumuştur. Lisans eğitimini başarı ile tamamlamış ve 2013-2019 yılları arasında Ankara Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını bitirmiştir. Şubat 2019’da “Türkiye’de Çocuk İstismarı ve Çocuk İstismarını Önleyici Sosyal Politikalar ve Diyarbakır Örneği” konulu tezi ile tez savunmasını başarı ile vermiştir.

Çocuklarda travmatik bozukluklar, çocuk istismarı (ensest, pedofili vakaları vs.), çocuklarda davranış bozuklukları (öfke ve disiplin problemleri, kardeş kıskançlığı, uyku bozuklukları, tırnak yeme, alt ıslatma dışkı kaçırma vs.), dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu gibi birçok konuda çalışmış olup, çocuklara ve ergenlere yönelik terapiler ile masal, oyun terapileri yapmaktadır. Ayrıca, yetişkin
bireysel terapiler ile evlilik terapileri de yapmaktadır.

Hollanda Amsterdam’da çocuk istismarı hakkında bir süre çalışmış, çocuk, kadın ve erkek psikolojisi konusunda yayımlanmış birçok makalesi ve katıldığı medya programları (TRT1 Radyo, TRT GAP Radyo, Business Channel Türk TV, Uçan Kuş TV, Uzay Haber Kanalındaki programlar) bulunmaktadır.